fbpx
 

Pierwsza wizyta

Zapoznaj się z wytycznymi dotyczącymi pierwszej wizyty w Cannabis Clinic

Jeżeli chcesz wypróbować konopną terapię zapraszamy na wizytę u jednego z naszych lekarzy. Zespół medyczny kliniki stanowią lekarze interniści, psychiatra, onkolog, ginekolog, chirurg dziecięcy.

Jak przygotować się do pierwszej wizyty?

  • Umów wizytę. W razie niejasności śmiało pytaj, nasz personel odpowie na Twoje pytania i rozwieje wątpliwości podczas telefonicznej rejestracji. 
  • Zabierz ze sobą całą dotychczasową dokumentację medyczną, wyniki badań, spisz listę leków, jakie obecnie przyjmujesz.

Wizyta stacjonarna odbywa się w Cannabis Clinic w Łodzi, przy ulicy Kilińskiego 114 lub w Katowicach (Siedziba MEDteam) ul. Reymonta 6. Wizyty w klinice odbywają się również online (często preferowana preferowana przez pacjentów forma kontaktu z lekarzem).

Podczas wizyty lekarz po zapoznaniu się z dotychczasowym przebiegiem choroby oraz wywiadzie i badaniu pacjenta, zakwalifikuje do odpowiedniej formy konopnej terapii. Po otrzymaniu recepty możną ją zrealizować w każdej aptece.

Po zakwalifikowaniu do terapii konopnej pacjent otrzyma imienny Certyfikat uprawniający do używania konopii w celach medycznych.

Umów wizytę: +48 574 252 505
e-mail: rejestracja@cannabis-clinic.pl

Godziny i dni w jakich można umówić wizytę telefonicznie:
Od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 20:00.

Nie możesz się dodzwonić? Umów wizytę przez email.

WAŻNE: Opłata w klinice jest opłatą za wizytę u lekarza i nie gwarantuje wypisania recepty na medyczną marihuanę. O tym, czy dany pacjent otrzyma taką receptę decyduje lekarz po konsultacji.

Centrum medycyny konopnej

Godziny pracy

PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK
9:00 - 20:00
UMÓW WIZYTĘ:
+48 574 252 505
rejestracja@cannabis-clinic.pl

Pacjenci o terapii w klinice: